Armada Korsan İstilası Çocuk Oyun Alanı


Ankuva Orman Temalı Çocuk Oyun Alanı


YDA Park Avenue Life Okyanus Temalı Çocuk Oyun Alanı

Çocuk Oyun Alanı Kuralları

 1. Çocuk oyun alanı “Mini” 0-4 yaş arasındaki çocuklar, çocuk oyun alanı “Junior” 4-12 yaş arasındaki çocuklar için hazırlanmıştır. İçeride bulunan tüm eğlence ve aktivite alanları güvenlik ve hijyen standartlarına uygundur. Kaydırakların ve elektronik alanların bulunduğu yerlerin tümü yumuşak oyun alanıdır.
 2. Çocuk oyun alanlarına kartlı sistemle giriş yapılır. Kartınızdan 1 saat için düşülen ücret, eğer 60 dk. içerisinde çocuğunuzu oyun alanından almazsanız ekstra olarak yarım saat ücreti eklenir. Süre takibi ebeveynlerin sorumluluğundadır.
 3. Çocuk oyun alanına görevli personel olmadan girilemez.
 4. Çocukların güvenliği için oyun alanına girişte verilen formu doldurunuz. Lütfen kaybetmeyiniz ve çıkışta görevlilere teslim ediniz.
 5. Lütfen bilgi formundaki telefon numaranızı kontrol ediniz.
 6. Burkulma ve küçük sakatlıkları önlemek için oyun alanına sadece çorapla giriş yapılabilir. Çorapsız giriş uygun değildir. Lütfen ısrar etmeyiniz.
 7. Çocuklar oyun alanına aksesuarlarını çıkartarak giriş yapabilirler. Tehlike oluşturabilecek toka, taç, gözlük, yüzük, oyuncak gibi eşyalarla giriş yasaktır. Kıymetli eşyaların kaybolmasından Rollhouse sorumlu değildir. Kıymetli eşyaları oyun alanına girişte çıkartınız.
 8. Çocuklarınızın kişisel eşyalarını bırakmak için dolaplarımız bulunmaktadır. Dolap kullanımınız ücretsizdir.
 9. Oyun alanına yiyecek ve içecekle girilmesi yasaktır.
 10. Palmiye Ağacı konseptindeki salıncak, çocukların belirlediği hızda dönmektedir.
 11. Kaydıraklardan ters çıkmak tehlikeli ve yasaktır.
 12. Oyun alanındaki trambolinlerde aynı anda 4 çocuk zıplayabilir. 
 13. Oyun alanlarında çocukların terlemesi normaldir. Bunu göz önünde bulundurarak yedek kıyafet getirmenizi öneririz.
 14. Oyun alanına girmeden önce çocukların kronik ve gizli rahatsızlıklarını görevlilere bildiriniz. 
 15. Çocukların alana girmeden önce tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerini tavsiye ederiz. İhtiyaç halinde çocuklar lavaboya eğitmenleri eşliğinde götürülmektedir. 
 16. Çocuklarınızı görevli personele teslim etmeden alandan ayrılmayınız. Çocuklarınız oyun alanına giriş yaptıktan sonra oyun alanını terk etmeniz rica olunur.
 17. Armada Rollhouse çocuk oyun alanında çocuklarınızı iPad ile izleme imkanınız bulunmaktadır. Desk görevlilerimizden iPad’i istemeyi unutmayın. iPad kullanımınız ücretsizdir.
 18. Çocukların fiziksel ve sosyal gelişiminde oyunların etkisi çok yüksektir. 
 19. Çocuk oyun alanlarımız tüm bunlar düşünülerek dizayn edilmiştir.