Şehrin Aksiyon Dolu Koridorlarında, 
Macera Seni Bekliyor!

Armada Rollhouse ve YDA Park Avenue Life Rollhouse'da bulunan Laser Point, yelek ve lazer tabancasından oluşan bir ekipmanla, labirentlerden oluşan bir alanda yüksek puan toplama amacı olan bir strateji oyunudur. Minimum 2 oyuncudan 18 oyuncuya kadar, 7 yaş üstü her birey için uygun bir oyundur. Grubunuz 6 kişiden az ise diğer gruplarla birleşmenizi oyunun zevkini arttıracağını hatırlatarak tavsiye ederiz. İyi eğlenceler! 

ORMAN TEMALI LAZER OYUN ALANI ROLLHOUSE ARMADA AVM

Stres atmanın en heyecanlı, en eğlenceli ve en maceralı yolu Laser Point. Takımını Kur! Rollhouse Laser Point şimdi bu heyecanı tutkuya dönüştürüyor. Adrenalin sizin için vazgeçilmez olacak…


UZAY TEMALI LAZER OYUN ALANI YDA PARK AVENUE LIFE'DA

Laser Point heyecanını doya doya Rollhouse YDA Park Avenue Life’ta yaşa. Paintball’un aksine tüm dünyada fırtına gibi esen Laser Point’i üstünüz kirlenmeden, canınız yanmadan Rollhouse YDA Park Avenue Life’ın uzay temalı parkurunda deneyimleyin.


LASER POINT NASIL OYNANIR?

 1. Yelekleri ön kilitlerini açtıktan sonra giyiniz. Yeleği vücudunuzu çok sıkmayacak şekilde kendinize göre ayarlayanız. 
 2. Oyun sırasında lazer cihazınızı iki elle tutunuz. Aksi taktirde cihaz aktif olmaz ve iki elle tutmadığınız sürece sizi uyarmak için ses çıkartır. Çıkan ses yerinizin belli olmasını sağlar ve avantajınızı kaybedersiniz. 
 3. Lazer cihazınızı diğer oyuncuların yeleklerinde bulunan sensörlere ışınlayınız. Bu sensörler yeleklerdeki karın, omuz, sırt bölmelerinde ve lazer cihazlarında bulunan renkli bölümlerdir. Işınlanan kişinin sensörlerindeki renk “5” saniyeliğine sönecektir. Bu zaman içerisinde kişi ışınlanamaz veya başkasını ışınlayamaz.  
 4. Işınlanan bölümler zorluk derecelerine göre daha fazla puan toplamanıza yardımcı olacaktır.
 5. Oyun sona erdiğinde en çok puanı toplayan birey (takım oyununda ise takım) oyunun galibi olur. Çıkışta oyundaki performansınızı gösteren skor kağıdınızı almayı unutmayın.
 6. Kale her oyun cinsinde aktif olmayabilir. Kale bölümünden puan alabilmek için karşı takım tarafından hiç ışınlanmadan 3 kez üst üste kaledeki sensörü ışınlamak gerekmektedir. Her oyuncu kaleden bir oyunda sadece bir kez puan alabilir.

LASER POINT KURALLARI

 1. Arena içerisinde koşmak, atlamak, arena içindeki sütun veya duvarlara tırmanmak, yere yatmak yasaktır. Bu durumlarda oluşabilecek aksaklıklardan işletmemiz sorumlu değildir.
 2. Arena içerisine yiyecek veya içecek alınmamaktadır.
 3. Arena içerisinde oyunucular diğer oyunculara veya ekipmanlara zarar verdiği takdirde sorumlu kişi oyunu sona erdirmekte yetkilidir.
 4. Nefes darlığı, kalp hastalıkları, epilepsi veya arena içerisindeki ortamdan olumsuz etkilenebilecek bir hastalığı olan kişiler arenaya giremez.

LASER POINT GÜVENLİĞİ

 1. Laser Point alanında misafirlerimizin güvenliği adına birçok önlem alınmıştır. Platform sonlarında darbe emici alanlar, üst katta güvenlik ağları ve acil durum aydınlatmaları bunlardan sadece birkaçıdır. 
 2. Lazer cihazlarımız güvenlik standartlarına uygun olup göz ile temasında bir hasar oluşturmaz.
 3. Laser Point alanı içinde oyun esnasında sis uygulaması yapılmaktadır. Kullandığımız sisin sağlık açısından hiçbir zararı yoktur ancak sizler tercih etmediğiniz taktirde oyun içinde uygulanmaz. 
 4.  10 yaşın altındaki misafirlerimiz için arenamızda etrafı daha aydınlık göstermesi için mor ışıkla beraber beyaz ışıkta açılmaktadır. Ebeveynlerin onayı alınmadıkça 10 yaş altında tamamen mor ışık açılamaz.