ÇOK ÇALIŞTINIZ ARTIK EĞLENİN!

1998 yılında ‘’ÇOK ÇALIŞTINIZ ARTIK EĞLENİN’’ sloganı ile sizlere ‘’Merhaba’’ dedik.
Şehrin stresinden, hayatın koşuşturmacasından uzak, eğlence ve sporu bir arada yaşayabileceğiniz vazgeçilmez adresiniz;
Rollhouse Bowling ve Eğlence Merkezleri.

 

Tamamen dünya standartlarındaki yağlama makineleri ile tüm uluslararası saha standartlarını sağlayan Rollhouse bowling salonları üst düzey antrenman, turnuva ve lig olanakları ile gerçek anlamda bowling sporuyla ilgilenen tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Rollhouse, Bilardo sporunu sevenler ve bilardo oynayarak hoşça vakit geçirmek isteyen misafirlerine Türkiye Şampiyonlarına ev sahipliği yapmış masalarıyla hizmet vermektedir.


Dart sporunun taşınabilir ekipman yapısı ile, kendi ekipmanınızı getirerek ücretsiz klasik dart tahtalarında saatlerce antrenmanınızı yapabilirsiniz. Keyifli oyun versiyonlarını elektronik ortamda oynamak isterseniz de ön bürolardan temin edebileceğiniz ekipmanlarla, onlarca farklı dart oyununun zevkini tadabilirsiniz.


165 m2 alanı, 100 kişi yemekli veya 150 kişi bistro düzeni ile VIP LOUNGE, her türlü aktivitenize ev sahipliği yapma kapasitesine sahiptir. Bowling bölümünden ayrı ses düzeni sayesinde, müzikli yada müziksiz, ışık düzeyi ayarı ile loş yada aydınlık, havuzun renkli ışık oyunları ve suyun dinlendirici sesinin huzuruyla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Değişimi arayan, farklı bir konseptte sergi, sunum ve lansman yapmak isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz…


Kusursuz ses yalıtımı ve görüntüsü sayesinde kıyasıya maçlar yapmak için eğlence sizi bekliyor. Devamlı güncellenen oyun serileri ile, eski klasik oyunlardan, en son çıkan oyunlara kadar, onlarca seçeneğiniz var.


Elektronik oyunlar yenilendi! Birbirinden eğlenceli, son model yeni oyun makinelerinde harika vakit geçirebilirsiniz.


Yeni orman temalı çocuk oyun alanı 9 yaş ve altı çocuklarınız için güvenli, eğlenceli ve hareketli vakit geçirebilecekleri bir alan sunuyor.  

 

AKTİVİTELER

24 Hat Bowling
Bilardo (Amerikan - 3Top - Snooker)
Playstation
Elektronik ve Klasik Dart
Masa Tenisi
Elektronik Oyunlar
Çocuk Oyun Alanı
Restoran-Bar
Bowling Proshop

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Tüm Hafta Açılış Saati: 12:00 Kapanış Saati: Pazar, Pazartesi, Salı, 
Çarşamba, Perşembe: 00:00
Cuma, Cumartesi: 01:00

ADRES

Rollhouse Ankuva AVM Bilkent / Ankara
444 7 655
 info@rollhouse.com


Rollhouse Üye Kartına
YÜKLE-KAZAN! 

İ  ster   harca, ister   biriktir...

İster harca, ister biriktir...


Dünyanın en ünlü bowling markaları, elinize uygun top delimi ve bowling aksesuarları, IBPSIA onaylı Proshop'umuzda sizleri bekliyor.

Dünyanın en ünlü bowling markaları, elinize uygun top delimi ve bowling aksesuarları, IBPSIA onaylı Proshop'umuzda sizleri bekliyor.