ÇOK ÇALIŞTINIZ ARTIK EĞLENİN!

Rollhouse Şimdi de YDA Park Avenue Life'da! Eğlence Seni Bekliyor!


En popüler salon oyunlarından biri olan bowling, farklı yaş gruplarından oyun tutkunlarının birlikte keyifle vakit geçirebilmelerini sağlar. Eğlence seninle birlikte Rollhouse’da.


Rollhouse YDA Park Avenue Life, Bilardo sporunu sevenler ve bilardo oynayarak hoşça vakit geçirmek isteyen misafirlerine 5 adet Amerikan Bilardo, 1 adet VIP Amerikan Bilardo ve 1 adet ısıtmalı 3-Top Bilardo maç masası ile hizmet vermektedir.


Laser Point heyecanını doya doya Rollhouse YDA Park Avenue Life’ta yaşa. Paintball’un aksine tüm dünyada fırtına gibi esen Laser Point’i üstünüz kirlenmeden, canınız yanmadan Rollhouse YDA Park Avenue Life’ın uzay temalı parkurunda deneyimleyin.


Birbirinden eğlenceli, son model yeni oyun makinelerinde harika vakit geçirebilirsiniz. Türkiye’de ilk ve tek olan yarış simülatörü ve rakiplerinizle amansız mücadelelere gireceğiniz savaş oyunu “SongHu Campaign 8.13” ile eğlencenize biraz heyecan katıyoruz.


Siz “Bowling” oynarken, çocuklarınız da yeni okyanus temalı çocuk oyun alanında (1 – 12 yaş) güvenli şekilde gönlünce eğlensin.


Hayatınızın en önemli gününü gelin birlikte kutlayalım. Güçlü ve donanımlı kadrosuyla her boyutta organizasyona aynı profesyonellikle eğilen ekibimiz, ister rekabet dolu, isterseniz kahkaha dolu formatları sunarak, taleplerinizi gerçekleştirecektir.

 
 
 

AKTİVİTELER

12 Hat Bowling
5 Amerikan Bilardo
1 VIP Amerikan Bilardo
1 VIP 3-Top Bilardo
Laser Point
Okyanus Eğlencesi Top Havuzu
Party House
Elektronik Oyunlar
Restoran
Bebek Bakım Odası

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Açılış Saati: 10:00
Kapanış Saati: 00:00

ADRES

YDA Park Avenue Life
Mehmet Akif Ersoy Mh.
YDA Park Avenue Sitesi
No: 72/2 Yenimahalle/Ankara
(0312) 309 76 55
infoparkavenue@rollhouse.com